Ogłoszenie

Cool Grey Outer Glow Pointer

#1 2014-01-23 18:54:17

Sibyl System

http://s6.ifotos.pl/img/nnnpng_epenhrn.png

Zarejestrowany: 2014-01-22
Posty: 88
Punktów :   

Regulamin forum

http://s6.ifotos.pl/img/eqwwypng_epehqnn.png


1) Obowiązuje przestrzeganie zasad ortografii i interpunkcji. Tłumaczenie „Ale ja mam dysortografię!” będzie kwitowane wybuchem śmiechu. Przeglądarka podkreśla błędy, zaś praca nad sobą jest koniecznością każdego z nas.
2) Zakazuje się obrażania graczy w tematach offtopowych (w tym także shoutbox). Wszelkie kłótnie należy załatwiać drogą prywatną lub poza forum. Nieprzestrzeganie tej reguły zakończy się ostrzeżeniami i/lub banami.
3) Zezwala się na stosowanie wulgaryzmów, jednak nie mogą one stanowić połowy treści wypowiedzi. Rozumiemy stosowność miotnięcia „kurtyzaną” w odpowiednim miejscu, szczególnie w poście. Bezmyślne rzucanie mięsem będzie karane ostrzeżeniami i/lub banami.
4) Nick gracza musi być imieniem lub pseudonimem jego postaci.
5) Możliwe jest posiadanie jednej postaci na jednym koncie.
6) Kategorycznie zabrania się dziwnego pisma piktograficznego, czyli t$ky#gooO, a także tAkIeGo oraz wszelkich innych wariacji.
7) Użytkownicy (poza działem CommuField oraz lokacjami mieszkalnymi) nie mogą tworzyć nowych miejsc fabularnych. Mogą jednak w każdej chwili poprosić o stworzenie takowego miejsca.
8) Zabronione jest umieszczanie treści kontrowersyjnych, rasistowskich, propagujących faszyzm, niezgodnych z prawem oraz wszelkich innych, które godzą w dobry smak użytkowników i prowadzą do zgorszenia.
9) W przypadku pytań fabularnych należy kontaktować się z Administracją. Administracja jednak, mimo wszystko, też składa się z ludzi. Błądzić jest naszą rzeczą. Jednakże chętnie razem rozwiążemy wszystkie problemy, z jakimi się zderzymy.
10) Nawiązując do punktu powyższego – Administrator ma prawie zawsze rację. Prawie zawsze. Ale jednak rację. Dopuszczamy możliwość polemiki, podobnie jak dopuszczamy też możliwość faktu, że to my możemy się mylić. Upraszamy jednak o załatwianie spraw jak ludzie, na drodze dyskusji.
11) Przed rozgrywką należy zapoznać się z treścią działu „Regulamin i zasady gry”. Pomoże on w zrozumieniu realiów forum. Nie jest konieczna znajomość anime „Psycho-Pass”, koniecznie jednak powinno się zapoznać z w/w działem.
12) Hasło będzie się okresowo zmieniać. Na dzień obecny brzmi ono: „Żywica tolueno-sulfonamido-formaldehydowa
13) Kolor morski (#00FFFF) jest zarezerwowany dla Administracji.


Administracja zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu w każdej chwili,
bez konieczności informowania o tym graczy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.virtual-swiat.pun.pl www.crazytao.pun.pl www.centrumos.pun.pl www.prorok.pun.pl www.125dys.pun.pl